Mapa Polski SPA Kamery internetowe Wyciągi narciarskie Rozkład PKP
MENU
Noclegi
Obiektów w bazie: 362
 
Według województwa:
dolnośląskie (36)
kujawsko-pomorskie (7)
łódzkie (3)
lubelskie (9)
lubuskie (9)
małopolskie (83)
mazowieckie (15)
opolskie (1)
podkarpackie (20)
podlaskie (8)
pomorskie (45)
śląskie (32)
świętokrzyskie (3)
warmińsko-mazurskie (28)
wielkopolskie (14)
zachodniopomorskie (49)

Strony WWW
 
 

Tanie i komfortowe kwatery

Irena Bołoz
33-360 Żegiestów
woj. małopolskie
telefon: (18) 471 73 57
             0 505 991 551
e-mail: info@kwatery.wns.pl
strona: www.kwatery.wns.pl
gadu-gadu: 7705252

 

Tanie i komfortowe kwatery 

Cena noclegu 15zł od osoby.

"Kto raz był w Żegiestowie, ten tęskni za jego ożywczym powietrzem, za jego czarującym krajobrazem, za jego zdumiewającymi widokami, za jego szumiącymi zdrojami i jego cichym ustroniem". Tak pisał profesor dr med. Józef Dietl - osoba wielce zasłużona dla uzdrowisk w Polsce a nade wszystko dla Żegiestowa.

Żegiestów to miejscowość o 150-letniej tradycji, na chwilę obecną jego atuty to atrakcyjne położenie wśród lasów, czystość powietrza, cisza, brak zabudowy miejskiej a nade wszystko niewyobrażalny urok krajobrazu. Miejscowość ta położona jest na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego na rzeką Poprad, stanowiącą granicę ze Słowacja. Dlatego warto pomyśleć o zabraniu paszportów ze sobą, by móc odwiedzić naszych zagranicznych sąsiadów. Można jechać do nich nie tylko na przysłowiowe piwo ale również by oddać się kąpieli w gorących źródłach. Dla bardziej wysportowanych proponujemy górskie wspinaczki po Tatrach Słowackich bądź zwiedzanie okolicznego zamku. Jednakże sam Żegiestów jak i jego okolice ma tyle do zaoferowania, że może nie starczyć czasu na zwiedzanie naszych zagranicznych sąsiadów.

Prosimy powołać się na serwis www.ODPOCZYWAJ.pl podczas kontaktu z obiektem.

 

Noclegi wg miasta
Mapy miast
Copyright © www.odpoczywaj.pl

LINKI: CZARTER JACHTÓW, czartery jachtów * RESTAURACJE * czarter Chorwacja * czarter jachtów * Wycena Nieruchomości Warszawa * Siłowniki * rejsy morskie morze śródziemne * Sylwester

stat4u